U poslednjem kolu regularnog dela prvenstvene trke za bodove u Super rukometnoj ligi Srbije Dinamo je na svom terenu savladao Crvenu zvezdu sa 29:22 (17:11).

Celim tokom meča tim koji predvodi trener Nikola Janevski diktirao je tempo utakmice, pa se pobednik nijednog trenutka nije dovodio u pitanje.

Najefikasniji u redovima domaćina bio je Marko Perović sa osam golova, a istakao se i Nikola Bekić sa četiri precizna šuta. Veljko Čabrilo, koji je proglašen i za igrača utakmice postigao je tri gola, baš kao i Uroš Kolundžić, dok su Strahinja Ilić, Boško Stanisavljević i Ilija Bogdanović bili precizni po dva puta. Nikola Arsić i Vuk Novaković po jednom su se upisali u listu strelaca, a veliki posao su odradili I golmani Dinama Nikola Ćirović i Milan Kosanović.

Idemo dalje…

Slede bitke u plej-ofu!