STARTOVALA NOVA SEZONA

PET DANA - DVE UTAKMICE
Rukometaši Dinama, predvođeni novim trenerom Akimom Komnenićem, uspešno su započeli novu sezonu u Superligi. U prvom kolu, u Hali sportova na Strelištu, savladan je Rudar iz
Kostolca sa 33:26.
Kapiten Ivan Distol i njegovi saigrači odlično su odigrali prvo poluvreme, pa su na odmor otišli sa rezultatom 21:8. Pobednik je već tada mogao da se nasluti...

Najefikasniji u redovima Dinama bili su Miloš Kostadinović sa
sedam i Miloš Barudžić sa šest postignutih golova.
Već u utorak, 17. septembra, "žuto-crni" su bili na novom iskušenju. U Mionici je odigran Super kup Srbije, u kome je Vojvodina pobedila Dinamo sa 25:23 (13:16).
Ponovo su Ivan Distol i njegovi drugovi blistali u prvih 30 minuta. Potpuno su nadigrali velikog rivala i tako pokazali da će i ove sezone igrati zapaženu ulogu u srpskoj eliti.
Odlični su u tim trenucima bili golman Dejan Zlatanović i Ivan
Dimitrijević je postigao pet golova.
U nastavku meča Novosađani su dodali gas, a fantastičnim odbranama krila svom timu davao je golman Svetislav Verkić koji je izrastao u junaka utakmice, jer je Vojvodini doneo pobedu od 25:23 i šesti trofej Superkupa.